UNISIGN

UNISIGN to praktycznie jedyny szeroko znany producent obrabiarek z Holandii. Okazuje się, że Holendrzy nie tylko produkują tulipany! Firma mieści się dosłownie parę kilometrów od granicy z Niemcami i tamże głównie eksportuje swoje obrabiarki. UNISIGN to średniej wielkości firma o długoletniej tradycji i wyjątkowo wysokiej kulturze technicznej. UNISIGN oferuje szeroką paletę obrabiarek oferowanych na zamówienie i dostosowywanych do potrzeb klienta.

UNISIGN – produkuje obrabiarki bramowe („bramówki”) typu gantry, z przesuwanymi stołami oraz długie centra pionowe i centra tokarsko-frezarskie. Maszyny są wyposażone w głowice kątowe, uniwersalne i specjalnego przeznaczenia. Wśród klientów firmy UNISIGN znajdują się producenci pomp, sprężarek, dmuchaw, generatorów oraz komponenty dla przemysłu energetycznego, paliwowego i lotniczego.

UNISIGN oferuje również centra na bazie tokarek karuzelowych z systemem paletowym. Takie maszyny przeznaczone są do kompleksowej obróbki detali, gdzie oprócz toczenia karuzelowego występuje wiele operacji frezowania i wiercenia.

Główni odbiorcy maszyn UNISIGN pochodzą z następujących branż:

  • Przemysł lotniczy
  • Ogólna obróbka metalu
  • Gaz i energia
  • Energia odnawialna
  • Kolej i transport

 

zapraszamy na stronę internetową UNISIGN